Menu
x
x
0
0
0
Gün Sonra

Sitemiz Yenileniyor

Çok Yakında Sizlerleyiz..

x

Abone
Olun

Hakkımızda

— SCreative Organizasyon, Menajerlik & Model Ajansı; Alanında Türkiye'nin En Eski, En Büyük & Tek Resmi Menajerlik Ajansıdır...

Bizim Yönlendirdiğimiz Hiçbir Mekanda; Ödeme, Güvenlik, Ahlaki Ve Çalışma Rahatlığı Konusunda Sıkıntı Yaşamazsınız.. Yaşayamazsınız...

Şirketimiz, Menajerlik Organizasyon Model Ajanslığı hizmetlerini profesyonel olarak hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Sektörde amaca uygun hizmet verebilmek, müşteri memnuniyeti ilkelerimiz arasındadır..

Salon Hostesleri

364 Mutlu Çalısan

Danscılar

Müzik temposuna uyularak yapılmış olan ve estetik değer taşıyan düzenli vücut hareketleri yapan kişilerdir.

234 Mutlu Çalışan

Oryanteller

Oryantal dansı, kadın vücudunun özelliklerine göre tasarlanmıştır. Kadının kalça ve göğüs hareketlerini karın kaslarıyla bütünleştirerek figürler üretmesiyle yapılır.

145 Mutlu Çalışan

Görsel Mankenler

Manken ya da model, sanat, moda veya reklam için poz yapan veya kendini sergileyen kişidir.

178 Mutlu Çalışan

Bayan DJ

DJ açılımıyla Disk Jockey Müzik akışını kontrol eden, parça seçiminde ve parçalar arası geçişlerde uyum sağlamakla görevli kişi.Djler genellikle bar, vb yerlerde çalışır

63 Mutlu Çalışan

Solistler

Şarkıcı, sesini şarkı söylemek veya diğer enstrümanların da yer aldığı bir müzik eserine eşlik etmek için kullanan müzisyen.

36 Mutlu Çalışan
Yakında

Neler Yaparız?

Başvurularınızda Size Gönderilen İş Tanımında, Ve Yüzyüze Görüşmelerinde Sıkça Sorulan Ve Sizin Soracağınız Bütün Soruların; Sizi İkna Edicek Mantıklı Ve Alt Yapısı (Garantisi Olan) Cevaplar Bulacaksınız..

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Fulya Mah.Belen Sokak
Mecidiyeköy / Istanbul

phone

İstediğiniz Zaman İş Başı Yapabilir, Size Özel Çalışma Planları İle İstediğiniz Süre Çalışabilirsiniz.. Acil Sıkıntılarınız Olduğunda Her Zaman Bizi Arayabilirsiniz..